Компанія Viking Cruises подала 16 заявок на реєстрацію торгових марок, пов’язаних з NFT


25.10.2022
Компанія Viking Cruises подала 16 заявок на реєстрацію торгових марок, пов'язаних з NFT

Viking Cruises подала 16 заявок на реєстрацію товарних марок до Бюро за патентами та товарними знаками США (USPTO). Про це повідомив у Твіттері юрист за товарними знаками Майком Кондудіс.

Згідно твіту, компанія зацікавлена в розвитку таких напрямів, як: NFT, віртуальні продукти харчування, напої, подорожі, тури, розробка платформи для цифрових товарів, програмне забезпечення для створення, продажу, купівлі та торгівлі NFT.

Viking – круїзна компанія, що пропонує річкові, океанські та експедиційні круїзи. Операційна штаб-квартира компанії розташована в Базелі, Швейцарія, а маркетингова штаб-квартира – в Лос-Анджелесі, Каліфорнія. Компанія складається з трьох підрозділів: Viking River Cruises, Viking Ocean Cruises і Viking Expeditions. Станом на лютий 2020 року компанія оперує флотом з 76 річкових і шести океанських суден, пропонуючи круїзи по річках і океанах Північної і Південної Америки, Карибського басейну, Європи, Єгипту, Китаю і Південно-Східної Азії.

Раніше Cryptomisto повідомляло, що Sony Music подала заявку на реєстрацію товарного знаку, пов’язаного з NFT. Мета —  використовувати логотип для медіа, виробництва музики та підкастів, управління артистами та послуг з розповсюдження музики у секторі NFT.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *