Компанія Chain придбала екосистему токенів MDT за $100 млн

Компанія Chain, яка пропонує розробникам хмарні сервіси для створення додатків на основі блокчейну, оголосила про придбання екосистеми токенів Measurable Data Token (MDT) за 100 мільйонів доларів. Угода унікальна, оскільки вона включатиме злиття токенів організації Chain (XCN) та MDT.

Повідомляється, що угодою займався внутрішній відділ злиття та поглинання фірми разом з радниками Таннера Де Вітта та Руні Німмо.

«У рамках покупки відбудеться спалювання токенів (MDT), які будуть замінені на токени XCN. Утримувачі токенів MDT отримають вигоду від свопу і, як очікується, отримають токени XCN на суму $0,08 за один токен MDT». — йдеться у повідомленні у блозі.

Говорячи про процес злиття токенів, генеральний директор Chain Діпак Тапліял сказав, що цей процес «складний і потребує великої допомоги контрагента».

«Нам знадобиться допомога бірж для підтримки обміну токенів, що знаходяться за межами мережі. Для токенів у мережі процес буде набагато простішим і буде доступний через простий смарт-контракт, оскільки обидва активи є токенами ERC20», – додав він.

Згідно даним Coinmarketcap, на момент написання токен XCN торгується на рівні $0.09525. За останню добу актив зріс на 0,61%.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Останні новини

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here