Комісія з цінних паперів та бірж Філіппін планує посилити контроль над криптоіндустрією: Випущено новий проект правил


12:09 PM, 30 Січня 2023
Філіппінська влада закликала трейдерів не користуватися послугами криптобіржі Binance

Комісія з цінних паперів та бірж Філіппін (SEC) вживає заходів для посилення контролю над криптовалютною індустрією в країні, запроваджуючи нові правила. SEC прагне підпорядкувати криптовалюти своїй юрисдикції та посилити контроль над місцевим криптовалютним сектором. Про це повідомляє місцеве видання MB.

Згідно з інформацією джерела, регулятор цінних паперів висунув для громадського обговорення проєкт правил, що стосуються фінансових послуг, які також охоплюють криптовалюти і цифрові фінансові продукти. Новий проект правил введе в дію нещодавно підписаний закон і надасть йому “розроблення правил, нагляд, інспекцію, моніторинг ринку і більше правозастосовчих повноважень”.

Нові правила розширюють визначення цінного паперу, включивши в нього фінансові продукти, що використовують блокчейн або DLT. Інші фінансові продукти та послуги, доступ до яких здійснюється через цифрові канали, також потраплять під юрисдикцію SEC. SEC матиме можливість заборонити постачальникам послуг стягувати надмірні відсотки, комісії або збори, а також дискваліфікувати або відсторонити від роботи директорів, керівників або будь-яких інших працівників, які порушують законодавство.

Остання поправка правил продовжує боротьбу SEC з криптовалютами, яка розпочалася після того, як у грудні 2022 року регулятор застеріг громадськість від використання незареєстрованих бірж, що діють на території країни.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!