Комапнія Circle скоротила емісію стейблкоїнів USDC на $9 млрд


10:16 AM, October 6 2022
Circle вибрав банк у якому зберігатиме резерви стейблкоїну USDC

Сумарна біржова пропозиція стейблокоїна USD Coin (USDC) за останні 90 днів скоротилася з $55,5 млрд до $46,5 млрд, згідно зі звітними даними DeFiLllama. Це означає, що компанія Circle, яка виступає емітентом цього активу, спалила монети на загальну суму в $9 млрд.

Це найбільший обсяг ліквідації стейблкоїна USDC за попередні три місяці. Сюди ж увійшов і $1 млрд, який було вилучено з обігу в мережі Tron у жовтні цього року. Корпорація Circle вдається до цієї стратегії, коли інвестори викуповують USDC за фіатні активи, найчастіше, американський долар.

Примітно, що поки пропозиція USDC скорочується, в мережі USDT спостерігається зворотна картина. Оборотна пропозиція USDT за попередні 90 днів зросла майже на $2 млрд. Примітно, що домінування стабільного активу Tether на глобальному ринку досягло глобального екстремуму 45,9%.

Також компанія Circle нещодавно анонсувала плани щодо поліпшення своєї екосистеми. У перспективі користувачі зможуть здійснювати платіжні операції з USCD у кількох ланцюжках блокчейна.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!