Хакери зламали сервер NFT-художника Beeple в Discord


11:15 AM, October 4 2022
Стало відомо, куди хакери кросcчен мосту Ronin перевели вкрадені активи

Сервер на платформі обміну миттєвими повідомленнями та цифрового розповсюдження інформації Discord NFT-художника Майка Вінкельманна, відомого під псевдонімом Beeple, зламали хакери.

“Здається, що наш сервер у Discord зазнав хакерської атаки для проведення скаму. Не переходьте за посиланням і не верифікуйте свій обліковий запис, інакше ви позбудетеся всіх цифрових активів, які зберігаються на гаманці”. — заявив Beeple.

Після злому сервера, створеного Beeple, зловмисники опублікували повідомлення з інструкцією про використання бота Collab.Land для прив’язки криптогаманця. У користувачів, які вказали свої персональні дані, щоб підключити сховище, вкрали віртуальну валюту.

Вінкельманн поклав відповідальність за інцидент на розробників Discord. Однак аналітик і блокчейн-детектив OKHotshot вважає, що сервер був скомпрометований з вини його власника, який не захистив належним чином дані для входу в обліковий запис.

Експерти компанії з кібербезпеки Black Alchemy Solutions Group погодилися з цією точкою зору і повідомили, що проблема, найімовірніше, полягала в недбалому ставленні до зберігання персональних даних.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!