Хакери вимагають у бразильського банку BRB викуп в 50 BTC за викраденні дані клієнтів 


10:45 AM, October 7 2022
Стало відомо, куди хакери кросcчен мосту Ronin перевели вкрадені активи

Банк Бразилії був атакований програмою-вимагачем LockBit. Хакери запросили 50 BTC для повернення заблокованих конфіденційних даних.

Bank of Brasilia (BRB), бразильський банк, контрольований урядом, став жертвою програми-вимагача, після чого група хакерів вимагала 50 BTC як винагороду за те, що вони не розголошують дані користувачів банку.

За даними місцевих ЗМІ Tecmundo, один із хакерів під ніком “Crydat” зв’язався з ними, щоб повідомити, що банк має заплатити еквівалент 5,2 млн бразильських реалів до 15:00 06 жовтня.

Банк Бразилії офіційно не прокоментував вимоги хакерів. Проте справу розслідує Департамент спеціальної поліції федеральної поліції з боротьби з кіберзлочинністю.

Згідно з анонімними джерелами, опитаними Tecnomundo, хакери використовували програму-вимагач LockBit, що належить одній із найбільших міжнародних груп програм-здирників, яка діє під тією самою назвою, що і її програмне забезпечення. Станом на початок 2021 року Lockbit був націлений на майже 350 організацій по всьому світу.

Група вимагачів LockBit – одне з провідних злочинних угруповань, що займаються крадіжкою інформації та здирництвом великих компаній, що діють із тіні з 2019 року. Наразі група несе відповідальність за 40% усіх атак програм-вимагачів після ліквідації групи Conti.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!