Хакери вкрали у гаманця BitKeep криптовалюту на $1 млн


18.10.2022
Анaлітики Chainalysis: за перше півріччя 2022 року хакерам вдалося викрасти з міжмережевих мостів $2 млрд в криптовалютах

Зловмисники атакували гаманець BitKeep. Хакери скористалися вразливістю своп-функції та вивели $1 млн. Про злом повідомили аналітики PeckShield, компанії, що спеціалізується на безпеці блокчейнів.

У BitKeep підтвердили злом 18 жовтня, додавши, що команда розробників зуміла стримати надзвичайну ситуацію. Злом стався в мережі BNB Chain.

Розробники зупинили своп-сервіс BitKeep, щоб запобігти новим експлойтам. Зараз команда гаманця намагається відстежити хакера.

Компанія пообіцяла відшкодувати користувачам втрачені гроші, проте деталі поки невідомі. У BitKeep пообіцяли повідомити подробиці, щойно стануть відомі всі деталі злому.

Хакерські атаки і крадіжки почастішали у 2022 році. За даними Chainalysis, від початку року вже викрадено понад $3 млрд. Лише в жовтні зламали 11 DeFi-протоколів і вивели $718 млн. У Chainalysis зазначають, що зростання кількості зломів пов’язане саме з DeFi.

Читайте також: Що таке DeFi?

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *