Хакер викрав понад $1 млн із DeFi-протоколу Sovryn


12:54 PM, October 6 2022
Anonymous назвали свою нову жертву: хакери хочуть притягнути до відповідальності засновника криптопроекту Terra

Розробники Sovryn повідомили, що зловмисник, використовуючи експлойт застарілого протоколу Sovryn Borrow/Lend, атакував кредитні пули і вивів 211 045 USDT і 44.93 RBTC. Загальна сума викрадених криптоактивів становить понад $1 млн.

Згідно із заявою команди децентралізованої платформи Sovryn, хакер “надав ліквідність кредитним договором RBTC, закрив свій кредит за допомогою свопу, використовуючи заставу XUSD, викупив (спалив) свій токен iRBTC і відправив WRBTC назад у RskSwap для завершення миттєвого свопу”.

Таким чином зловмисник зміг вивести з кредитного пулу більше RBTC, ніж спочатку депонував. Розробники протоколу повідомили, що “змогли повернути активи, коли зловмисник намагався їх вивести”. Наразі вдалося повернути приблизно половину активів.

Член команди Sovryn Едан Яго заявив, що за два роки це перший випадок злому протоколу. Він стверджує, що Sovryn “постійно проходить зовнішній аудит”, а його політика безпеки передбачає цінну винагороду за виявлення помилок. Команда уточнила, що активи користувачів не постраждали, і будь-яка сума, якої не вистачає з кредитних пулів, буде повернута проектом.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!