Канадський регулятор цінних паперів запровадив нові вимоги до торгівлі стейблкоінами


23.02.2023
Canada

Канадська асоціація адміністраторів цінних паперів (CSA) оголосила про нові правила, які не дозволять канадським трейдерам купувати або продавати будь-який стейблкоїни, не схвалені агентством.

Заборона поширюється на всі криптобіржі та платформи, де можна торгувати цифровими активами. Однак для емітентів криптоактивів, прив’язаних до вартості (VRCA), є можливість обійти заборону, отримавши схвалення CSA. Для отримання схвалення ці компанії повинні дотримуватися вимог регулятора, однією з яких є наявність застави у фіатній валюті та грошових еквівалентах.

У CSA уточнили, що навряд чи схвалять VRCA, вартість яких забезпечується виключно алгоритмом, а не державними валютними резервами.

Крім того, CSA зобов’язала торгові платформи дозволяти торгівлю VRCA лише за умови, що резерви емітента, які складаються з високоліквідних активів, зберігаються у кваліфікованого зберігача. Резерви повинні щомісяця перевірятися незалежними аудиторськими фірмами, а їхні звіти повинні своєчасно публікуватися. Крім того, розподіл VRCA повинен відповідати канадському законодавству про цінні папери, оскільки криптоактиви, забезпечені фіатними валютами, вважаються цінними паперами згідно з визначенням CSA.

У серпні 2022 року CSA зобов’язала платформи для торгівлі цифровими активами дотримуватися вимог щодо захисту інвесторів, навіть якщо вони перебувають у процесі ліцензування.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *