Японський банк Sumitomo використовуватиме токени для верифікації клієнтів


08.12.2022
Sumitomo Bank

Другий за величиною банк Японії Sumitomo Bank оголосив, що буде використовувати токени типу Soulbound, прив’язані до клієнта, щоб перевіряти особистість.

Повідомляється, що банк запусте нову функцію у співпраці з банком Hashport. Sumitomo планує використовувати токен в тестовому режимі. У рамках співпраці Hashport буде надавати підтримку Sumitomo до березня 2023 року.

Відомо, що банк має кілька варіантів використання токену, хоча спочатку він буде використовуватися виключно для перевірки особи. Sumitomo також планує співпрацювати з іншими компаніями.

Використання токенів є спробою двох сторін створити “безпечну і надійну економічну зону web3”, говориться у заяві банку.

“Web3 – це сектор, до якого Японія проявляє великий інтерес, і уряд зацікавлений у використанні пов’язаних з ним технологій.”

Токени типу Soulbound потрапили в заголовки ЗМІ на початку цього року, коли Віталік Бутерін опублікував статтю, присвячену цьому питанню. У статті описувався токен, який представляє ідентичність людини в цифровому світі. По суті, це буде перевірка облікових даних, яка дозволить їм брати участь у різних видах діяльності.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *