IRS оголосила про нові правила звітування про криптовалютні транзакції


12:15 PM, 24 Січня 2023
Фінансовий регулятор США розпочав інсайдерське торгове розслідування на криптобіржах

Податкова служба США (IRS) оновила інформацію щодо роботи з криптовалютами, заявивши, що платники податків тепер повинні будуть сплачувати частину прибутку від стейкінгу, аеродропів, хардфорків та майнінгу.

Операції з цифровими активами, як правило, повинні відображатися в податковій декларації. Агентство кваліфікує цифрові активи як майно, і до них застосовуються ті ж принципи оподаткування, що і до нерухомості.

До цифрових активів IRS відносить конвертовані цифрові валюти, криптовалюти та NFT.

Оподатковуваний прибуток або збиток може виникнути в результаті різних операцій, таких як продаж цифрового активу за фіат, обмін цифрового активу на майно, товари або послуги, обмін одного цифрового активу на інший, отримання цифрового активу в якості оплати за товари або послуги, отримання цифрового активу в результаті хардфорку, airdrop, стекінгу або майнінгу, отримання або передача цифрового активу безоплатно (без надання винагороди), що не кваліфікується як подарунок, передача цифрового активу в якості подарунка, якщо дарувальник перевищує річний обсяг неоподатковуваних подарунків.

У лютому 2022 року Міністерство фінансів США оголосило про плани звільнити майнерів, розробників програмного забезпечення та стейкінг-пули від звітності перед Податковою службою.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!