Інвестиційний стратег DBS Bank назвав криптовалюту, яка є найкращим засобом для децентралізованої торгівлі


2:27 AM, October 15 2022
Інвестиційний стратег DBS Bank назвав криптовалюту, яка є найкращим засобом для децентралізованої торгівлі

Деріла Хо, інвестиційний стратег сінгапурського банку DBS Bank, заявив, що біткоїн є унікальним засобом платежу. Про це пише Finews Asia.

За словами представника банку, унікальність першої криптовалюти визначається не її ціною, а її корисністю, що дає змогу переказувати кошти в децентралізований спосіб без участі центрального контрагента для укладення угоди.

Інвестиційний стратег упевнений, що переваги біткоїна варто розглядати незалежно від того, змінюється його ціна чи ні. За його словами, якщо акцентувати увагу тільки на волатильності, то можна не помітити інших позитивних сторін активу.

“Більшість методів, за допомогою яких ви торгуєте активами, вимагають наявності центральної клірингової сторони для підтвердження угоди. Таким чином, це все ще можливість, яку фіатні гроші не можуть забезпечити, тому що фіатні грошові системи все ще управляються центральними банками”. — додав Хо.

У серпні 2021 року банк отримав дозвіл Валютного управління Сінгапуру на надання послуг з управління криптоактивами. У середині вересня DBS Bank уклав партнерство з метавсесвітом The Sandbox. У рамках співпраці банк створить власний інтерактивний віртуальний світ під назвою BetterWorld.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!