Інвестиційний фонд ARK Invest збільшив своє володіння акціями Coinbase


07.06.2023
ARK INVEST

Інвестеційний криптофонд ARK Invest докупив близько 419 324 акцій біржі Coinbase (COIN), загальна вартість яких на момент закриття торгів того ж дня становила майже $21,6 млн.

ARK Invest придбала акції Coinbase після того, як їхня ціна впала більш ніж на 20% на тлі новин про поданий регулятором SEC позов проти біржі. На момент написання статті ціна акцій Coinbase коливається в районі $53,11.

Нагадаємо, що криптофонд не вперше інвестує в акції біржі. На початку травня ARK Invest купила 168 869 акцій Coinbase на суму близько 8,5 млн доларів. У березні та квітні фірма також інвестувала близько 117 млн доларів у 2,4 млн акцій і 17,5 млн доларів у 304 300 акцій.

Наразі ARK Invest сумарно володіє цінними паперами криптобіржі Coinbase на $647 млн.

Согласно недавнему иску SEC против Coinbase, регулятор обвинил биржу в предложении незарегистрированных ценных бумаг и в том, что она никогда не регистрировалась в качестве брокера, национальной биржи ценных бумаг или клирингового агентства.

6 червня Coinbase також отримала ордер на пред’явлення претензій від цільової групи державних регуляторів безпеки в таких штатах, як Алабама, Каліфорнія, Іллінойс, Вермонт тощо. В ордері стверджувалося, що пропозиція біржею своєї програми винагороди за стейкінг порушує закон про цінні папери.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *