Інвестори стейблкоїна UST об’єдналися для пошуку засновника Terra


11:30 AM, October 20 2022
do kwon interpol bloomberg

Раніше співзасновник Terra До Квон повідомив про погрози, що надходять йому. Тепер же інвестори перейшли від слів до справи – створена в Discord група з 4 400 користувачів намагається встановити його місце розташування.

Судячи з усього, члени групи під назвою UST Restitution Group (URG) розчарувалися в здібностях правоохоронних органів, і тепер намагаються виявити місце розташування До Квона самостійно. Вони припускають, що співзасновник проекту Terra може ховатися в росії, Дубаї, Азербайджані або навіть у морі на власній яхті.

URG було організовано 16 травня як групу для спілкування інвесторів екосистеми Terra і для допомоги в поданні позовів для відшкодування збитків. Однак тепер члени групи розпочали активніші дії, щоб спробувати відшкодувати хоча б частину втрат. Член групи URG Кан Хен Сок, який раніше був співробітником Terraform Labs, збирається найближчим часом вирушити в Дубай.

«Дубай доброзичливий до криптовалют, дуже інтернаціональний і має обмежені договори щодо екстрадиції. Припускаючи, що часовий пояс місця розташування Квона зараз зміщений на 3-5 годин, Дубай найкраще підходить для пошуку”», – вважає один із членів URG.

Нагадаємо, що в недавньому інтерв’ю До Квон поскаржився на безліч погроз з боку користувачів та інвесторів Terra. Він відмовився розкрити своє місце розташування, але влада Сінгапуру офіційно заявила, що Квон перебуває за межами країни.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!