Інтерес до біткоїна різко зріс серед доларових мільярдерів: дослідження deVere Group


12:44 PM, 31 Січня 2023
bitcoin il capo

Консалтингова компанія DeVere Group виявила, що 82% опитаних доларових мільярдерів висловили зацікавленість в інвестуванні в цифрові валюти, включаючи біткоїн.

В опитуванні брали участь клієнти компанії зі статками від $1,2 млн до $6,1 млн, і 8 з 10 респондентів виявили інтерес до криптоінвестицій протягом останнього року.

Засновник і генеральний директор компанії Найджел Грін зазначив, що мільйонери зазвичай дотримуються консервативного підходу до інвестицій, але високий інтерес до криптовалют серед опитаної групи свідчить про зростаюче визнання переваг біткоїна.

Компанія deVere не вперше проводить опитування серед своїх найбагатших клієнтів. Кожне із них вказувало на зростання інтересу до криптовалютних інвестицій серед цієї групи.

Грін прогнозує, що 2023 рік стане найкращим роком для біткоїна з 2013 року, стверджуючи, що інвестори бачать, що пік інфляції вже позаду, і очікують більш сприятливої монетарної політики.

З початку року перша і найпопулярніша криптовалюта, біткоїн, уже зросла на 40%, що не залишилося непоміченим заможними інвесторами. Грін підкреслив, що великих і довгострокових інвесторів навряд чи відлякає волатильність криптовалютного ринку, оскільки вони розуміють потенціал високих доходів у довгостроковій перспективі.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!