Illuvial та GameStop об’єднуються: компанії випустять NFT-колекцію


06.06.2023
GameStop запустила NFT-маркетплейс

Illuvial, розробник блокчейн-ігор на Ethereum, став партнером GameStop, американської торгової мережі, орієнтованої на продаж ігрових приставок. Про це повідомляється на сайті ігрової платформи.

В рамках партнерства компанії планують випустити 12 червня 2023 року колекцію невзаємозамінних токенів (NFT) – GameStop x Illuvitar D1SK NFT.

Колекція складатиметься з 200 NFT. Кожен токен буде представляти собою аватар для цифрового світу Illuvial.

Кожен “GameStop x Illuvitar D1SK NFT” міститиме унікальний “Illuvitar” під брендом GameStop, який, за словами розробників, має “108 потенційних комбінацій, заснованих на шести різних ілюстраціях, трьох емодзі, трьох фонових етапах і двох кінцівках”. D1SK міститимуть випадкові ілювітари та аксесуари, якими можна буде торгувати на децентралізованій біржі Illuvi. Власники NFT отримають ранній доступ до колекційних ігор Illuvium, Illuvium Overworld та Illuvium Arena, а також інші переваги.

У лютому 2022 року GameStop уклала угоду з рішенням для масштабування другого рівня Ethereum Immutable X для забезпечення роботи свого NFT-маркетплейсу.

На момент написання статті, колекцією NFT з найбільшим обсягом торгів на GameStop NFT була колекція Buck Season II, яка за останні 30 днів була продана на суму $109 213.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *