Ігри Web3 все ще далекі від масового прийняття — дослідження


12:12 PM, October 6 2022
В Індії запустили організацію, спрямовану на прискорення впровадження блокчейну та Web 3.0 у країні

Нове дослідження, проведене Coda Labs, провайдером блокчейн-розваг, показало, що, незважаючи на величезні суми грошей, що інвестуються комапніями в ігри Web3, традиційні геймери все ще не освоїлися з криптовалютою або NFT і мало цікавляться іграми Web3.

Під час опитування, проведеного протягом червня 2022 року, взяли участь 6921 особа з п’яти різних країн. Щоб мати право брати участь в опитуванні, респондент мав грати у відеоігри щонайменше двічі на місяць, використовувати криптовалютний гаманець, торгувати через децентралізовану біржу або торгувати NFT за останні 30 днів.

Згідно з опитуванням, геймери вказали на практичні перешкоди як на основну причину, через яку вони уникають ігор Web3, оскільки геймери часто не знають, як вони можуть працювати, і не мають гаманця з блокчейном.

Опитування показало, що тільки 12% гравців, які не використовують криптовалюту, пробували ігри Web3, і тільки 15% з тих, хто ще не спробував, були зацікавлені в цьому в майбутньому.

Опитування показало, що “play-to-earn” є найбільш впізнаваним терміном, пов’язаним з іграми Web3.

Play-to-earn — це відеоігри, в яких гравець може отримувати нагороди з реальною цінністю

Коли ці два фактори розглядаються в тандемі, результати підтверджують те, про що нещодавно говорили багато гравців галузі – геймери більше зацікавлені у “веселій грі”, ніж у токеноміці, пов’язаній з багатьма іграми Web3.

Дані опитування показують, що ті, хто грав в ігри Web3, в кінцевому підсумку позитивно оцінили їх: традиційні геймери дали їм оцінку 7,1 з десяти, а геймери, які активні в криптовалютному просторі, оцінили їх на 8,3.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!