Hugo Boss випустить NFT-колекцію в партнерстві з компанією Imaginary Ones


3:20 PM, October 5 2022

Німецький дім моди, виробник одягу та супутніх товарів Hugo Boss випустить власну NFT-колекцію птд назвою Embrace Your Emotion (EYE). Для цього компанія уклала партнерську угоду з Web3-фірмою Imaginary Ones.

NFT-rолекція EYE складатиметься зі 1001 анімованого 3D-токена. Згідно з прес-релізом Hugo Boss, презентація невзаємозамінних токенів відбудеться на початку листопада.

5 особливих NFT із колекції являють собою анімованих персонажів, які уособлюють радість, смуток, страх, злість і любов. Ще один персонаж, що поєднує в собі всі ці якості, буде виставлений на благодійному аукціоні 10 жовтня, приуроченому до Всесвітнього дня психічного здоров’я. Кошти спрямують організації Youth Aware of Mental Health, яка вже допомогла більш ніж 85 000 підлітків у віці від 13 до 17 років у 16 країнах.

500 токенів будуть доступні покупцям ексклюзивних футболок Hugo Boss, розміщений на них QR-код дасть змогу власникам створити ефекти для фото в доповненій реальності за допомогою месенджера Snapchat. Ще 500 NFT отримають власники інших токенів Imaginary Ones і учасники конкурсів, які з 4 жовтня проводять у Twitter і Discord проєкту.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!