Група американських правоохоронних органів боротиметься зі злочинами у сферах цифрових валют


21.06.2023
Фінансовий регулятор США розпочав інсайдерське торгове розслідування на криптобіржах

П’ять американських правоохоронних органів створили групу для боротьби зі злочинами у сферах цифрових валют і даркнету. Нова організація боротиметься з торгівлею наркотиками, відмиванням грошей, крадіжками особистої інформації та експлуатацією дітей. Про це пише Cointelegraph.

Згідно з джерелом, меморандум про взаєморозуміння підписали минулого тижня відділ розслідувань підрозділу нацбезпеки (HSI) Аризони, прокуратура США, кримінальний відділ Податкової служби, Управління з боротьби з наркотиками та Поштова інспекційна служба.

Основна мета групи полягає в запобіганні та ліквідації злочинних організацій, які використовують анонімність у даркнеті та цифрові валюти для надання підтримки протизаконній діяльності.

Правоохоронні органи в різних країнах продовжують формувати спеціальні групи, щоб ефективно боротися з криптозлочинами. Наприклад, наприкінці 2022 року Інтерпол створив окремий підрозділ, присвячений протидії таким злочинам. Канадська поліція почала формувати місцеві цільові групи в різних містах, а ФБР створило спеціальний підрозділ з використання віртуальних активів. Важливе посилення відбулося і в SEC, де чисельність кібервідділу було подвоєно.

За оцінками аналітичної компанії Chainalysis, у 2022 році понад 4000 великих власників зберігали в криптовалюті незаконно отримані кошти. А загальна кількість фішингових атак у криптосфері збільшилася на 40%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *