Голова Binance підтримав запропоновану МВФ систему регулювання криптовалют


7:00 PM, 24 Січня 2023
Голова Binance назвав криптовалюти, які продовжує холдити

Останніми місяцями ведеться багато дискусій щодо необхідності прийняття міжнародного законодавства для криптовалютного сектору. Після обвалу крипторинку та збільшення кількості випадків банкрутства криптокомпаній багато хто, в тому числі генеральний директор Binance Чанпенг Чжао, закликав до надійного регулювання криптовалютної індустрії.

Глава Binance високо оцінив нещодавню систему регулювання криптовалют з 5 пунктів, запропоновану Міжнародним валютним фондом (МВФ), назвавши її дуже корисною і “хорошою” для криптоіндустрії та пов’язаних з нею бізнесів.

На його думку, найефективніший спосіб захистити користувачів – це регулювання, засноване на оцінці ризиків, впроваджене в глобальному масштабі. Він також звернув увагу на потенційну загрозу повної заборони криптовалют у певних юрисдикціях, заявивши, що такі заборони лише підштовхнуть користувачів до роботи в тіні, на свій страх і ризик і без будь-яких гарантій безпеки.

Пропозиція МВФ передбачає, що провайдери послуг, пов’язані з передачею, обміном, розрахунками та зберіганням криптовалют, повинні отримати ліцензію, реєстрацію та дозвіл на діяльність. Ці провайдери повинні дотримуватися правил, які можна порівняти з тими, що регулюють діяльність провайдерів послуг у традиційному фінансовому секторі. Крім того, система МВФ вимагає, щоб активи клієнтів зберігалися окремо від активів компанії, а відповідальний орган був чітко вказаний.

Чанпенг Чжао підкреслює необхідність надійного, всеосяжного та узгодженого на глобальному рівні криптозаконодавства, яке може враховувати транскордонний характер криптоіндустрії. Він також підкреслює важливість того, щоб законодавство розвивалося разом з мінливим ландшафтом сектора.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!