Глава SEC закликала Конгрес США внести ясність у регулювання криптовалют


3:58 PM, 1 Лютого 2023
ester_pirs_

Комісар SEC Хестер Пірс закликала Конгрес США зайняти проактивну позицію у створенні регуляторної бази для цифрових активів.

Пірс вважає, що Конгрес США має повноваження прояснити регуляторний статус криптовалют і прискорити розробку криптовалютного законодавства через взаємодію з парламентарями. Цю думку поділяє генеральний директор Ripple Бред Гарлінгхаус, який вважає, що тільки Конгрес може змінити позицію SEC щодо емітентів криптовалют, зважаючи на триваючий судовий процес Ripple з регулятором.

Окрім цього, Пірс висловила думку, що роль SEC повинна полягати не в тому, щоб диктувати, що добре, а що погано, а в тому, щоб забезпечити основу для регулювання. Наразі різні відомства мають різні погляди на класифікацію криптовалют: SEC розглядає їх як цінні папери, тоді як CFTC вважає їх товарами. Раніше голова CFTC Ростін Бехнем запропонував обом відомствам співпрацювати, щоб визначити, які криптоактиви підпадають під їхню юрисдикцію.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!