Генеральний директор Binance зробив шокуючі звинувачення на адресу криптобіржі FTX


12:46 PM, 25 Січня 2023
Голова Binance: я ніколи б не уклав угоду, подібну до тієї, що зробили Alameda і Voyager

Глава біржі Binance Чанпен Чжао заявив, що платформа FTX заплатила новинним виданням $43 млн за публікацію негативних відгуків і чуток про Binance. Про це він розповів під час бесіди зі спільнотою в Twitter Spaces, пише CryptoSlate.

Чжао стверджує, що трейдери з короткими позиціями воліють “генерувати негативні новини” для підвищення прибутковості своїх угод. Однак він звернув увагу на негативні матеріали, які, можливо, були профінансовані FTX. При цьому Чжао не думає, що це припиниться, але також він вважає, що це “не буде сильно турбувати Binance надалі”. За словами Чжао, “сьогодні люди досить розумні і більше не обманюються заголовками, які наживаються на кліках користувачів”.

У грудні 2022 року Чжао звинуватив ексглаву FTX Сема Бенкмана-Фріда в маніпуляції громадською думкою через ЗМІ. Того ж місяця він звинуватив видання CoinDesk у публікації матеріалу з клікбейтним заголовком про те, що Binance нібито перестане існувати через 10 років.

У серпні Чжао також спростовував інформацію CoinDesk про те, що Binance втратила 90% клієнтів після введення KYC-процедур. А в липні він подав позов проти Bloomberg за статтю, що містить звинувачення в шахрайстві.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!