Гендиректор Galaxy Digital: крипторинок зростатиме в найближчі місяці


30.03.2023
Майк Новограц: зростання курсу біткоїну до $500 000 можливе в найближчі п'ять років

Крипторинок почувається впевнено і ціни на цифрові активи, ймовірно, зростатимуть найближчими місяцями. Таку заяву зробив під час телефонної розмови про доходи своєї компанії Galaxy Digital Майк Новограц. Про це повідомляє Seeking Alpha.

На думку Майка, криптовалюти переживають свій “момент” на тлі банківської кризи та високих темпів інфляції. Бізнесмен зазначив, що роздрібні інвестори стимулюють ралі, оскільки Bitcoin і Ethereum перевершили інші класи активів і до теперішнього моменту стали найкращими вкладеннями з поправкою на ризик з 2019 року.

Глава Galaxy підкреслив, що творець біткоїна Сатоші Накамото ще 2009 року турбувався про крах успадкованої фінансової системи.

“Накамото турбував популізм, що заражає політику, постійне друкування фіатних валют і знецінення грошей, і він створив BTC”, – заявив Новограц.

Бізнесмен зазначив, що біткоїн дійсно став першим децентралізованим засобом заощадження, який потім породив індустрію цифрових активів. Так, Новограц заявив, що “немає нічого кращого за банківську кризу”, яка нагадає всім про те, наскільки тендітна система традиційних фінансів.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *