Хакери вивели з криптогаманця міжмережевого моста Rubic $1.2 млн


11:17 AM, 3 Листопада 2022
У другому кварталі 2022 року хакери та шахраї викрали у децентралізованих фінансових сервісів активи вартістю в $671 млн.

Хакери зламали гаманці міжмережевого мосту Rubic через закритий ключ адміністратора. Після чого зловмисникам вдалося вивести 34 млн токенів RBC і BRBC, продавши їх на біржах Uniswap і PancakeSwap.

Представники Rubic стверджують, що міжмережевий міст продовжує працювати в колишньому режимі. Команда проекту також повідомляє, що активи користувачів перебувають у безпеці.

Варто зазначити, що вартість 34 млн токенів RBC і BRBC становила понад .

“Одну з адрес гаманця нашого адміністратора було скомпрометовано. Цей гаманець керував мостом RBC/BRBC і винагородами за стейкінг. Ми підозрюємо, що це було шкідливе ПЗ, яке використовувалося для отримання доступу до закритих ключів гаманця адміністратора”. – йдеться в заяві розробників Rubic.

Через кілька годин після злому вартість токенів RBC і BRBC впала більш ніж на 98%, оскільки хакери продали вкрадені криптоактиви. Уранці ціна токенів відновилася.

Крім того, гаманець зловмисника на BNB Chain, адресу якого опублікувала команда Rubic, містив понад 205 BNB на суму понад $65 000 і ETH вартістю $205 000.

У травні представники ігрового блокчейн-проєкту Axie Infinity повідомили, що внаслідок кібератаки через ключ адміністратора зловмисники змогли зламати акаунт проєкту на Discord і розмістити там фейкові повідомлення.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!