Grayscale запускає інвестиційну компанію, орієнтовану на майнінг біткоїнів


1:20 PM, October 7 2022
GrayScale збільшила інвестиції в альткоїн ADA

Grayscale планує запустити нову приватну можливість спільного інвестування в обладнання для майнінгу. Згідно із заявою, запущений проект “призначений для того, щоб скористатися перевагами криптовалютної зими”.

Компанія заявила, що, використовуючи операційний досвід своєї дочірньої компанії з видобутку цифрових активів, що займається створенням інфраструктури, Foundry, для управління повсякденною діяльністю GDIO (Grayscale Digital Infrastructure Opportunities), планує придбати обладнання для майнінгу за зниженими цінами під час крипто-зими.

“GDIO буде використовувати інвестований капітал для придбання обладнання для майнінгу. Потім GDIO буде розгортати це обладнання для видобутку біткоїнів, щодня продавати біткоїни і розподіляти отримані гроші серед інвесторів, отримуючи дохід”, – сказав Райхане Шаріф-Аскарі, керівник відділу по роботі з інвесторами Grayscale.

Foundry, або Foundry USA, входить до складу тієї ж материнської компанії, що і Grayscale, Digital Currency Group. Foundry працює як один з найбільших майнінгових пулів у світі. Минулого року Foundry USA посіла друге місце за величиною майнінг-пулу біткоїнів після заборони Китаю на торгівлю криптовалютами та майнінгову діяльність.

“В рамках місії Foundry по розширенню можливостей децентралізованої інфраструктури, ми раді співпрацювати з Grayscale, щоб розширити можливості інвестування в видобуток біткоїнів в цей сприятливий час”, – сказав генеральний директор Foundry Майкл Колайер в прес-заяві Grayscale.

Крім того, Grayscale заявила, що GDIO тепер відкритий для інвестицій для відповідних індивідуальних та акредитованих інституційних інвесторів.

“Наша команда вже давно прагне знизити бар’єр для інвестицій в криптоекосистему – від прямого впливу цифрових активів до диверсифікованих тематичних продуктів, а тепер і інфраструктури через GDIO”. Сказав генеральний директор Grayscale Майкл Зонненшайн.

У березні Foundry digital стала членом Blockchain Association, спільноти лідерів галузі, які виступають за співпрацю та інновації, необхідні для підтримки американського лідерства в криптоіндустрії.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!