Genesis Global Limited вимагає від Роджера Вера $20 млн за криптоопціони


10:45 AM, 25 Січня 2023
Криптовалютна інвестиційна компанія Genesis шукає фінансування на $1 млрд через кризу ліквідності

Скандально відомий криптовалютний підприємець Роджер Вер не відповів на вимогу Genesis Global Limited виплатити $20 млн у вигляді криптоопціонів. Про це повідомляє DB News Вимога була висунута в рамках судового наказу, виданого Верховним судом округу Нью-Йорк.

У повістці стверджується, що Вер не здійснив розрахунки за криптовалютними опціонами, термін дії яких закінчився 30 грудня 2022 року. Genesis Global вимагає відшкодування збитків у розмірі щонайменше $20 869 788 від розробника Bitcoin Cash.

Нагадаємо, що Genesis, дочірня компанія Digital Currency Group Баррі Сілберта, подала заяву про банкрутство на початку цього місяця. Залишається незрозумілим, чому Вер досі не відповів і що він планує робити у зв’язку з цим викликом, але всі сторони сподіваються, що врегулювання може бути досягнуто без судового слухання.

GGC International, підрозділ Genesis Global, що базується на Британських Віргінських островах, чекатиме на відповідь від юридичної команди Вер, перш ніж визначитися з подальшими діями. Якщо суд ухвалить рішення про невиконання зобов’язань перед компанією, Вер може зіткнутися з великими судовими витратами та потенційними штрафними санкціями.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!