Gate.io пригрозила судовим позовом тим, хто поширює неправдиві чутки про її банкрутство


05.06.2023
Криптовалютна біржа Gate.io отримала ліцензію від гонконгських регуляторів, що дозволить платформі надавати послуги зі зберігання криптоактивів.

Керівництво криптобіржі Gate.io пригрозило судовим позовом учасникам ринку, які розпускають чутки про можливе банкрутство торгової платформи та її зв’язки з проблемним міжмережевим протоколом Multichain.

“Це стосується людей, які сіють паніку серед інвесторів тільки чутками і плітками, не покладаючись на будь-яке конкретне джерело”, – йдеться у твіті від 4 червня, написаному турецькою мовою.

Чутки про можливу неплатоспроможність Gate.io з’явилися на тлі переведення на біржу криптовалюти Multichain, команду якого, за чутками, заарештували в Шанхаї. Частина маршрутів Multichain раптово зупинила роботу, внаслідок чого було заблоковано користувацькі кошти на $1,5 млрд.

За даними аналітичної компанії Blockchain Arkham Intelligence, 24 травня з платформи Gate.io був великий відтік криптоактивів Multichain (MULTI). Однак кілька днів тому біржа спростувала інформацію про проблеми з ліквідністю, заявивши, що її операції відбуваються у звичайному режимі, виведення коштів відбувається без проблем, а обсяг торгів на біржі залишається відносно стабільним.

Поточні проблеми Multichain змусили інші криптобіржі вжити заходів. 25 травня Binance призупинила депозити на 10 токенів bridged у блокчейн-мережах BNB Smart Chain, Fantom, Ethereum і Avalanche. Через простій транзакцій Фонд Fantom також позбувся ліквідності 449,740 MULTI (2,4 мільйона доларів) на децентралізованій біржі SushiSwap.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *