FTX уклала угоду щодо стягнення понад 400 мільйонів доларів з хедж-фонду Modulo


23.03.2023
Bloomberg: криптобіржа FTX планує залучити нові інвестиції після серії великих покупок

Збанкрутіла криптовалютна біржа FTX досягла угоди про повернення понад $400 млн готівкою від хедж-фонду Modulo Capital, повернувши 97% грошей, які до 2022 року компанії FTX відправили в хедж-фонд. Про це повідомляє Reuters.

Згідно з заявою, поданою до американського суду з питань банкрутства в штаті Делавер, компанія Modulo, що базується на Багамських островах, погодилася виплатити $404 млн готівкою і відмовитися від своїх прав на активи на суму $56 млн, що зберігаються на FTX.

У листопаді FTX подала заяву про захист від банкрутства, заявивши, що не в змозі повністю виплатити кошти клієнтам, які розмістили свої депозити на біржі. Новий генеральний директор FTX Джон Рей заявив, що його головним пріоритетом є повернення активів для виплати коштів клієнтам FTX.

Починаючи з травня 2022 року, коли FTX втрачала гроші і наближалася до банкрутства, пов’язаний з FTX хедж-фонд Alameda Research надіслав $475 млн на рахунок Modulo ряд переказів, згідно з судовими документами.

Також стало відомо, що компанія Alameda, за вказівкою засновника FTX Сема Бенкмана-Фріда, заплатила 25 мільйонів доларів за придбання частки в Modulo і внесла 450 мільйонів доларів в інвестиційний фонд, яким керує Modulo.

Повідомляється, що зявдяки мирній угоді FTX відшкодовує більшу частину цих платежів і забирає 99% активів, що залишилися в Modulo.

В рамках врегулювання спору FTX і Alameda відмовляються від претензій на будь-яке право власності на Modulo. FTX також погодилася не вживати подальших дій проти Modulo або її керівників Сяоюнь Чжан і Дункана Рейнганса-Ю, пов’язаних з платежами 2022 року, згідно з поданими документами.

Раніше FTX вже повернула понад $5 мільярдів, намагаючись виплатити кошти клієнтам. Минулого тижня FTX заявила, що досліджує питання про повернення понад $3,2 млрд, які були виведені з компанії за допомогою платежів і позик засновникам і ключовим співробітникам компанії.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *