Фінансовий регулятор Швейцарії вважає, що CBDC можуть стати інструментом стабілізації криптоекономіки


8:15 PM, October 1 2022
CBDC

Член правління Національного банку Швейцарії (SNB) Томас Мозер заявив в інтерв’ю Cointelegraph, що взаємодія цифрових валют центральних банків (CBDC) з децентралізованими фінансами (DeFi) може забезпечити сектору більшу стабільність і знизити ризики.

Мозер упевнений, що централізація і децентралізація в цифрових валютах можуть працювати разом, оскільки “централізація не шкодить DeFi”.

Читайте також: Що таке DeFi?

На думку чиновника, основні стабільні монети, Tether (USDT) і USD Coin (USDC), широко використовуються в DeFi, будучи централізованими.

На думку представника SNB, на відміну від Tether або USD Coin, CBDC спричинить менші ризики для DeFi. Він зазначив, що криптовалюти, особливо біткоїн і Ethereum, не підходять для підтримки стійкого зростання DeFi через волатильність.

Слова Мозера прозвучали після того, як Національний банк Швейцарії і компанія Cypherium, що спеціалізується на блокчейні, опублікували спільний документ про технологію блокчейн і CBDC. У дослідженні зроблено висновок, що CBDC можуть слугувати корисним інструментом для стабілізації криптовалютної економіки, включно із сектором DeFi.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!