Фінансовий регулятор Японії скасує заборону на розповсюдження стейблкоінів на внутрішньому ринку – нові правила з’являться в червні


2:34 PM, 24 Січня 2023
Влада Японії знизить ставки корпоративного податку для емітентів криптовалют

Згідно з інформацією Cointelegraph, фінансовий регулятор Японії (FSA) розробляє правила щодо зняття заборони на розповсюдження стабільних монет усередині країни. Нові правила буде ухвалено не пізніше червня.

У FSA пояснили, що зняття заборони не означає, що стейблкоїни будуть дозволені без будь-яких обмежень – їм необхідно буде пройти індивідуальні перевірки і довести свою безпеку для споживачів.

Наразі у агентстві не можуть сказати напевно, чи будуть дозволені такі відомі стейблкоїни як Tether (USDT) або USD Coin (USDC). Відомству ще потрібно опрацювати правила, і тільки потім регулятор візьметься розглядати ті чи інші стейблкоїни.

Нові правила для стабільних монет – частина більшого пакета законів щодо криптоіндустрії, які запропонував кабінет міністрів Японії як поправки до Закону про платіжні послуги 2022 року. Пакет спрямований на встановлення певних вимог до електронних платіжних інструментів і процедур реєстрації.

Зараз триває громадське обговорення поправок – FSA приймає коментарі до 31 січня. Щойно обговорення закінчиться, агентство почне ретельне опрацювання.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!