Фінансовий регулятор Аргентини планує випустити нові вимоги для провайдерів криптопослуг


08.02.2023
Аргентинська столиця Буенос-Айрес почне оподатковувати діяльність з видобутку криптовалют і, можливо, стейкінгу в 2023 році.

Національна комісія з цінних паперів Аргентини (CNV) встановить і регулюватиме вимоги, яких повинні дотримуватися криптовалютні компанії в країні. Про це пише Coindesk.

Під контроль CNV будуть підпадати провайдери послуг, пов’язаних з віртуальними активами, згідно з реформою закону про запобігання відмиванню грошей, яка обговорюється в аргентинському Конгресі.

Якщо закон буде прийнятий, CNV планує проконсультуватися з усіма учасниками крипто-екосистеми, що працюють в країні, щоб отримати їхню думку в процесі роботи над створенням нормативних актів.

Згідно із законопроектом, вимоги, яких повинні будуть дотримуватися криптовалютні компанії, включають в себе захист користувачів, безпеку і ефективність розвитку операцій, безпеку державних заощаджень і запобігання відмиванню грошей.

Основною причиною нових вимог до криптокомпаній є дотримання міжнародних стандартів, яких вимагає Група з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (Financial Action Task Force), яка проведе оцінку в Аргентині в 2024 році.

У січні Міністерство економіки Аргентини опублікувало законопроєкт, у якому пропонується заохочувати жителів країни декларувати свої доходи в цифрових активах. Для цього планують використовувати пільгові податкові ставки.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *