Фахівці Fidelity назвали біткоїн найкращою страховкою коштів при поточній кон’юнктурі ринку


24.10.2022
Fidelity Investments

Аналітики Fidelity Digital Assets, дочірньої компанії Fidelity Investments, назвали біткоїн найкращою страховкою інвестиційного портфеля за ситуації, що склалася на ринку.

У своєму нещодавньому дослідженні під назвою “Зростаючий долар і біткоїн”, аналітики Fidelity Digital Assets зазначили, що “шлях криптовалюти різко відрізняється від того шляху, яким рухаються фіатні валюти”. Йдеться про політику центральних банків, які збільшують обсяг грошової маси. Дослідники стверджують, що долар США сильно впливає на світовий валютний ринок, тому біткоїн можна сміливо розглядати як засіб для хеджування інвестиційних ризиків.

“Долар США, як і раніше, сильний порівняно з іншими фіатними валютами. Але реальність фінансової системи США така, що в довгостроковій перспективі на неї чекає те ж саме, що відбувається у Великобританії. Біткоїн різко відрізняється від того шляху, яким може піти решта світу і фіатні валюти”, – вважають аналітики Fidelity Digital Assets.

У звіті аналітиків зазначено, що зміцнення долара США негативно позначається на фінансовій системі інших країн. Тому Федеральна резервна система США (ФРС) може послабити свою політику, що вже мало прецедент, заснований на угоді Plaza Accord 1985 року. За високого відношення держборгу до ВВП малоймовірно, що країна витримає більш високі відсоткові ставки протягом тривалого часу, якщо держава прагне виконати свої поточні боргові зобов’язання.

У квітні керівництво Fidelity заявило, що найближчими роками прийняття біткоїна відбуватиметься в прискореному темпі, і зараз воно досягло переломного моменту. Того ж місяця Fidelity Digital Assets представила SherlockSM — інструмент аналізу цифрових активів, яким можуть скористатися інституційні інвестори. Уже 28 жовтня компанія надасть їм можливість торгувати ефіром.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *