Експерт закликав інвесторів триматися подалі від криптовалют


31.08.2022
Джим Крамер заявив, що криптовалюти не мають реальної цінності

ФРС продовжить посилювати монетарну політику, тому ризиковані активи, включаючи криптовалюти, залишаться під тиском. Таку думку висловив колишній менеджер хедж-фонду Cramer & Co. і ведучий шоу Mad Money на телеканалі CNBC Джим Крамер.

Джим Крамер закликав інвесторів триматися подалі від спекулятивних активів, оскільки очікує, що ринки продовжать знижуватися. Свою думку інвестор ґрунтує на нещодавній заяві глави ФРС у Джексон-Хоулі, де Джером Пауелл заявив про зусилля ФРС щодо зниження інфляції. За словами Пауелла, ці дії можуть «нашкодити» американському бізнесу і жителям. Після цього фондові індекси США почали падати.

«Послухайте, голова ФРС [Джером] Пауелл сказав нам, що ми маємо припинити робити дурниці з нашими грошима. Такою була суть його виступу у п’ятницю. У цьому була суть його промови у п’ятницю. Він “завдаватиме біль” поки не покладе край азартним іграм на ринку. Звичайно, це може зашкодити і хорошим інвестиціям, але ми не побачимо кінця цього процесу, поки не відбудеться глобальний розпродаж спекулятивних активів», — заявив Крамер.

Крамер зазначив, що його попередження стосується не лише криптовалюту, а й інших ризикованих активів, у тому числі великої частини акцій комерційних компаній.

Раніше Крамер заявляв, що ФРС насправді не так турбує інфляція, як популярність криптовалют, і відомство намагається «знищити» їх.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *