Експерт прогнозує падіння вартості криптовалюти Cardano


2:22 AM, October 7 2022
Експерт прогнозує падіння вартості криптовалюти Cardano

Досвідчений трейдер Пітер Брандт представив у Твіттері ще один прогноз руху ціни ADA і наголосив, що з червня ціна перебуває в низхідному трикутнику. 8 червня токен впав з максимуму в $ 0,64 нижче підтримки на рівні $ 0,42.

“Графік ADA/USD являє собою класичний спадний трикутник Шабакера, Едвардса і Маги і передбачає можливий рух нижче $0,25”. – написав Брандт у своєму твіті.

За його словами, нездатність ADA організувати прорив низхідного трикутника вказує на те, що актив може впасти нижче кількох рівнів підтримки до $ 0,25. Востаннє цей рівень був зафіксований у січні минулого року.

Водночас Брандт визнав, що графіки не завжди працюють так, як їх зчитують аналітики. Водночас він додав, що не шортить шиткоіни.

Нагадаємо, що Брандт зробив аналогічний аналіз ADA минулого тижня, а засновник Cardano Чарльз Хоскінсон нагадав йому, що макроекономічні умови впливають на ціну активу набагато більшою мірою.

Члени спільноти Cardano були куди менш стриманими у своїх коментарях і, мабуть, розлютили досвідченого трейдера, оскільки цього разу в його аналізі прозвучало слово “шиткоїн”.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!