Джим Крамер порадив інвесторам уникати ринку криптовалют, зосередившись на золоті


12:44 PM, 24 Січня 2023
Джим Крамер

Джим Крамер, ведучий американського телеканалу CNBC, порадив інвесторам уникати вкладень у криптовалюти, незважаючи на нещодавнє 35% зростання вартості біткоїна за останні 30 днів. Натомість Крамер порекомендував “триматися золота” як способу “хеджування від інфляції або економічного хаосу”, посилаючись на аналіз Карлі Гарнер, брокера і старшого стратега з сировинних товарів в DeCarley Trading.

Щоб підтвердити аналіз Гарнер, Крамер вивчив щоденні графіки ф’ючерсів на біткоїн та технологічного індексу Nasdaq-100 з березня 2021 року. Він зазначив, що ці індекси мають високу кореляцію, що робить біткоїн ризикованим активом, а не валютою чи засобом заощадження. Він порівняв його з високо волатильними акціями таких компаній, як Facebook і Google.

Крамер пояснив, що причиною того, що індекси майже ідентичні, є “ризик контрагента”, тобто ймовірність того, що інша сторона угоди не виконає своїх зобов’язань. Він визнав, що зберігання біткоїна в децентралізованому гаманці може захистити користувача від ризику контрагента, але підкреслив, що якщо коли-небудь виникне потреба у використанні активу, ризик повернеться.

У грудні Крамер назвав інвесторів в альткоїни “ідіотами” і заявив, що “не торкнеться криптовалют навіть через мільйон років”.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!