Джастін Сан розповів, що володіє десятками мільйонів токенів криптобіржі Huobi


3:20 PM, October 14 2022
ЗМІ: Джастін Сан став новим власником криптобіржі Huobi Global

Засновник блокчейн-платформи Tron Джастін Сан похвалився в інтерв’ю Bloomberg своїми запасами токенів криптовалютної біржі Huobi (HT). За словами бізнесмена, у нього на рахунку десятки мільйонів HT.

“Думаю, я один із найбільших власників Huobi Token у світі”. — заявив Сан.

Токени HT використовуються на біржі Huobi для отримання знижок на комісії, а також додаткових винагород і бонусів.

У бесіді з Bloomberg Сан нагадав, що є членом глобальної консультативної ради платформи, тому він планує спробувати підвищити курс Huobi Token (HT).

Засновник TRON розповів, що почав купувати HT ще у 2013 році. Він також зосередиться на тому, щоб вивести Huobi на світовий ринок. У його планах повернути криптобіржу в Китай, якщо це дозволить законодавство. У вересні 2021 року доходи Huobi істотно скоротилися через блокування користувачів із Китаю відповідно до вимог місцевого уряду.

Нагадаємо, що 8 жовтня співзасновник Huobi Леон Лі продав контрольний пакет акцій гонконгській інвесткомпанії About Capital Management і відійшов від участі в діяльності біржі. Пізніше аналітик Колін Ву назвав кінцевим бенефіціаром угоди Джастіна Сана, додавши, що частково її профінансував глава криптобіржі FTX Сем Бенкман-Фрід. Обидва спростували ці заяви. Сан додав, що лише входить до глобальної консультативної ради.

На момент написання HT торгується по $7,81, за добу додавши 13,4 %, за даними агрегатора Coinmarketcap.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!