ConsenSys під прицілом: акціонери вимагають перевірки підозрілих операцій


10:29 AM, 20 Січня 2023
ConsenSys

Компанія-розробник Ethereum ConsenSys пройде аудиторську перевірку на вимогу своїх акціонерів. Про це повідомляє видання Finextra.

Згідно джерелу, Finextra Аудит буде спрямований на розслідування транзакції під назвою “Project Northstar”, в рамках якої ConsenSys нібито передала бізнес-продукти і підрозділи між своїми швейцарськими і американськими корпораціями, що дозволило її американському підрозділу залучити $715 млн в період з 2020 по 2022 рік.

Акціонери стверджують, що транзакція була проведена без їхнього відома або схвалення і була здійснена в “підпільний спосіб”. Вони також стверджують, що ConsenSys ігнорувала запити на роз’яснення і незаконно призупиняла збори акціонерів.

Відомо, що акціонерами, відповідальними за ініціювання процедури аудиту, є група з 35 співробітників, які складають понад 50% акціонерів. Запит на проведення аудиту був схвалений швейцарським суддею і наразі триває.

Варто зазначити, що вчора компанія ConsenSys оголосила про звільнення 11% своїх працівників, що, очевидно, не пов’язано з цією подією.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!