Чарльз Хоскінсон запропонував закрити мережу Bitcoin і перевести всі монети в інші блокчейни


3:57 PM, October 4 2022
Чарльз Хоскінсон

Глава блокчейн-платформи Cardano Чарльз Хоскінсон опублікував відео, присвячене біткоїну і різним аспектам видобутку активу.

У відеоролику він відзначив корисність першої криптовалюти, погодившись із тезою про те, що вона є “цифровим золотом”. Водночас Госкінсон вважає, що мережа Bitcoin, яка працює на алгоритмі консенсусу Proof of Work (PoW), має бути закрита, а всі наявні монети необхідно перевести в інші блокчейни.

На його думку, всі вже видобуті біткоїни, кількість яких перевищує 19 млн, можна конвертувати в обгорнуті монети (wBTC) на більш енергоефективних платформах смарт-контрактів, наприклад, Ethereum або Cardano, що дало б змогу розширити сфери застосування активу.

Хоскінсон підкреслив, що більшу частину біткоїнів уже видобуто, і майнінг нових монет експоненціально ускладнюється. У разі вимкнення мережі та переведення BTC в інші блокчейни обгорнуті монети будуть торгуватися за тією самою вартістю, що й нині. Крім того, оскільки видобуток нових монет стане неможливим, біткоїн стане більш дефіцитним ресурсом при збереженні своєї корисності та економіки.

На момент публікації BTC торгується по $19 928, за добу додавши 3,62%. Ринкова капіталізація активу становить $382 014 млрд, згідно з даними Coinmarketcap.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!