Блокчейн-платформа EOS представила план з відновлення активності мережі


06.03.2023
eos

Команда блокчейн-мережі EOS Network Foundation (ENF) планують оновити механізм консенсусу на основі віртуальної машини Ethereum (EVM) та загальну стратегію розвитку блокчейну EOS. Цей крок має пожвавити мережеву активність і зростання EOS, що зробить його чудовим мостом для розробників і користувачів Solidity.

Очікується, що EOS EVM буде найшвидшим EVM, який виконуватиме понад 800 свопів в секунду. За словами Messari, EOS в середньому виконує 1,3 мільйона транзакцій в день з 38 000 активних адрес і зростанням на 1 785 адрес. Очікується, що ця висока продуктивність і знайомство Ethereum з Solidity приверне до EOS більше розробників.

EVM – це середовище, яке використовується розробниками для створення DApps і DeFi-додатків, і при розгортанні на інших блокчейнах дозволяє розробникам створювати DApps і DeFi-додатки подібно до того, як вони це роблять на Ethereum.

Згідно з січневим повідомленням ENF, багато розробників, які залишили EOS, “зробили це не тому, що хотіли, а тому, що Ethereum, за всіх його недоліків, перебуває в центрі уваги”. Сумісність з EVM важлива для потенціалу EOS не тільки з технічного погляду, а й з погляду бізнесу. “Дуже важливо, щоб в EOS прийшло більше розробників і користувачів Solidity, і EVM на EOS – чудовий міст для цього”, – додали представники ENF.

Програма грантів фінансуватиме розробників на суми $10 000-$50 000 залежно від таких критеріїв, як масштаб ініціативи. Гранти можуть бути надані як для створення нових продуктів, так і для техобслуговування та модернізації наявних інструментів.

Модернізація мережі, програми грантів і сумісність з іншими блокчейнами в кінцевому підсумку можуть сприяти зростанню цін на токени EOS і збільшенню загальної заблокованої вартості (TVL) DeFi-додатків на базі блокчейна на 125 млн доларів. На 6 березня TVL в EOS становить 124,48 млн доларів, за даними DefiLllama.

Згідно з інформацією Messari, на день в EOS відбувається в середньому 1,3 млн транзакцій при 38 000 активних адрес і зростанні в 1785 адрес.

У червні 2022 року співзасновник Ethereum Віталік Бутерін назвав EOS “ефіром на стероїдах”. У відповідь Роуз заявив про “неминуче повернення” проєкту після довгого простою і відсутності оновлень.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *