Bitwise запускає ETF, спрямований на ринок Web3


11:22 AM, October 5 2022

Криптоінвестиційна компанія Bitwise Asset Management оголосила про запуск нового біржового фонду (ETF), що містить організації у сфері Web3. Створений експертами у сфері криптовалют фонд під назвою Bitwise Web3 ETF (тікер: BWEB) надає роздрібним та інституційним інвесторам можливість вкласти кошти в компанії, що створюють наступну ітерацію інтернету.

“ETF Bitwise Web3 прагне отримати вигоду з цієї прекрасної можливості, пропонуючи інвесторам, які люблять інновації, простий доступ до простору веб3. Він також використовує наш досвід у сфері криптографії – наріжного каменю Web3 – оскільки багато хто з цих компаній зосередив свій бізнес на технології блокчейн. Ми з нетерпінням чекаємо їх подальшого зростання в міру розширення простору”. – прокоментував запуск Web3 ETF глава Bitwise Хантер Хорслі.

До індексу Bitwise Web3 Equities Index, на якому засновано фонд, увійшли компанії, що працюють у п’яти основних сферах: провайдери інфраструктури Web3, фінанси Web3, метавсесвіти та цифрові світи з підтримкою Web3, економіка творців з підтримкою Web3, розвиток та управління Web3. 85% портфеля складається саме з компаній, безпосередньо пов’язаних із діяльністю в новому поколінні інтернету.

Раніше про плани запуску ETF оголосила найбільша у світі інвестиційна компанія BlackRock. За допомогою нового біржового фонду iShares Future Metaverse Tech and Communications ETF BlackRock надасть клієнтам можливість додати у свої інвестиційні портфелі компанії, пов’язані з перспективним напрямком метавсесвітів.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!