Біткоїн чекає неприємність: Експерт прогнозує сильний опір для BTC на рівні $25 000


11:28 PM, 31 Січня 2023
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

Популярний криптотрейдер Тоні Вейс не вірить в те, що вартість біткоїну (BTC) продовжить зростати в короткостроковій перспективі, незважаючи на майже 40% приріст у січні.

На думку аналітика, BTC зіткнеться з “, сильним опором” на позначці в $25 000.

“Я чекаю, коли ми досягнемо $25 000, і це буде дуже круто. Як тільки ми наблизимося до $25 000, існує дуже висока ймовірність розвороту… У нас є місце на [індикаторі розвороту імпульсу], але ми збираємося зіткнутися з триголовим монстром опору, якого буде нелегко зламати”.

Індикатор розвороту імпульсу (MRI) – це новітня метрика технічного аналізу, яка прогнозує життєві цикли трендів на основі імпульсу активу. Згідно з графіком трейдера, “триголовий монстр опору” виглядає як комбінація ковзних середніх біткоїна на тижневому графіку, які сходяться навколо цінового рівня $25 000.

Вейс також зазначив, що BTC “за останні 30 днів піднявся занадто високо і занадто швидко”, і тому актив має пережити відкат, перш ніж розпочнеться справжній бичачий ріст.

На момент написання новини біткоїн торгувався на рівні $22 996. За останні 24 години криптовалюта зросла в ціні на 0, 86%.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!