Біржові резерви Ethereum досягли найнижчого рівня з 2016 року


26.05.2023
ethereum_eth

Кількість криптовалюти Ethereum (ETH) на біржах досягла найнижчого рівня з липня 2016 року, в першу чергу через збільшення кількості стейкінгових операцій.

За даними аналітичного сервісу Glassnode, станом на четвер на централізованих біржах зберігалося лише 14,85% від загального обсягу ETH, що не спостерігалося з перших днів існування Ethereum у 2016 році.

Зменшення біржового балансу зазвичай розглядається як бичачий знак, оскільки вказує на обмежену пропозицію ETH, доступну для покупки, тим самим чинячи підвищувальний тиск на ціну.

Окрім цього, стало відомо, що кількість Ethereum-кітів, інвесторів, які тримають велику кількість монет ETH, останнім часом почало різко зростати. За даними IntoTheBlock, кити контролюють загальний масив 30,07 мільйона монет ETH, що означає значне зростання в порівнянні з 26,56 мільйонами ETH, які вони тримали на початку 2023 року.

Зростання адрес китів, які володіють більш ніж 0,1% пропозиції, свідчить про тривале накопичення другої за величиною цифрової валюти у світі за ринковою капіталізацією.

За останні 24 години ціна Ethereum (ETH) змогла зафіксувати незначне зростання в 1,46%. Наразі актив торгується на рівні $1812, згідно даним Coinmarketcap.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *