Біржа Gemini втретє провела раунд звільнень, скоротив 10% співробітників


11:54 AM, 24 Січня 2023
Protecting-our-customers-From-Phishing-campaigns

Криптовалютна біржа Gemini провела третій раунд звільнень і скоротила 10% співробітників, пише The Information.

Згідно з джеерелом, це сталося після банкрутства криптокредитора Genesis, що входить до конгломерату Digital Currency Group (DCG) Баррі Сілберта. Спільно компанії вели програму Earn для клієнтів біржі, проте зараз борг Genesis перед ними становить $900 млн. Після банкрутства криптокредитора співзасновник Gemini Кемерон Вінклвосс заявив, що подасть до суду на Сілберта і DCG, якщо не отримає справедливу пропозицію щодо відшкодування коштів кредиторам.

У повідомленні для колег Кемерон Вінклвосс пояснив, що біржа “розраховувала уникнути подальших скорочень, однак негативні макроекономічні умови, що зберігаються, та безпрецедентне шахрайство поганих гравців криптогалузі не залишили іншого вибору, окрім як провести звільнення”.

Перший раунд звільнень Gemini провела в червні 2022 року, також скоротивши 10% персоналу. Це стало першим в історії масовим скороченням із моменту заснування платформи 2014 року. Через півтора місяця біржа провела другий раунд звільнень, скоротивши штат ще на 7%.

12 січня Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) висунула звинувачення Genesis і Gemini в незареєстрованій пропозиції та продажу цінних паперів роздрібним інвесторам через програму кредитування криптоактивів Gemini Earn. Співзасновник Gemini Тайлер Вінклвосс назвав дії SEC контрпродуктивними щодо спроб компанії повернути кошти інвесторів програми.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!