Біржа AAX, яка призупинила торги, видалила свої акаунти в соцмережах


10:51 AM, 28 Листопада 2022
AAX

Криптовалютна торгова платформа AAX, яка 13 листопада зупинила всі операції, видалила свій офіційний Youtube-канал і акаунт у Facebook. При цьому обліковий запис Twitter, як і раніше, працює нормально.

Раніше представники платформи обіцяли відновити роботу через 7-10 днів. Однак 15 листопада біржа опублікувала заяву, згідно з якою відновлення операцій може відбутися лише в разі залучення додаткового капіталу.

AAX – це централізована криптобіржа (CEX), створена 2018 року і зареєстрована на Сейшельських островах. На платформі доступно 252 монети і 276 торгових пар.

Банкрутство групи компаній FTX Group призвело до проблем на ринку криптовалют. Так, кредитний підрозділ криптоброкерської компанії Genesis Global Trading призупинив виведення коштів клієнтів, після чого криптобіржа Gemini призупинила виплати за програмою Earn, кредитним партнером якої є Genesis Global Capital.

Також стало відомо про можливе банкрутство через крах FTX наступних платформ: біржі Gate і криптолендингової платформи BlockFi.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!