Binance запустила криптокарту Mastercard в Бразилії


1:58 PM, 31 Січня 2023
У Бразилиї з'явився підрозділ із розслідування криптовалютних злочинів

Процесинговий центр Dock, регульований Центральним банком Бразилії, оголосив про випуск Binance Card, яка поєднає традиційні банківські послуги з криптовалютами.

Дебетова картка Mastercard буде конвертувати криптоактиви у фіатну валюту в режимі реального часу під час покупок. Баланс картки можна тримати в 14 активах, включаючи BUSD, ETH, BTC, USDT, BNB та бразильський реал.

Власники Binance Card в Бразилії отримуватимуть до 8% кешбеку на криптоактиви і зможуть знімати готівку в банкоматах без відсотків.

Гільєрме Назар, генеральний директор Binance Бразилія, заявив, що запуск картки відображає високий рівень інтересу до криптовалют у Бразилії. За його словами, 49% споживачів брали участь принаймні в одній криптовалютній транзакції, в той час як середній світовий показник становить 41%.

Binance планує поширити Binance Card по всьому світу і розширити список підтримуваних криптоактивів. Раніше Binance і Mastercard вже запустили аналогічний продукт для громадян Аргентини.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!