Binance Labs оголосила про інвестування у 7 стартапів у рамках програми MVB


2:56 PM, October 4 2022
binance-labs-zapustyla-krypto-venchurnyj-fond-na-sumu-500-miljoniv-dolariv

Binance Labs, інкубатор та інвестиційний підрозділ найбільшої у світі криптобіржі Binance, повідомив, що інвестував кошти в 7 обраних проектів у рамках нової програми The Most Valuable Builder (MVB).

Нижче представленні стартапи, які отримали фінансування від Binance Labs.

  • Стартап Space ID створює децентралізовані, стійкі до цензури, універсальні ідентифікатори з відкритим вихідним кодом.
  • Overeality формує інфраструктуру для сумісності та масштабованості технології Web3.
  • Multichain Event Protocol (MEP) або Протокол багатоланцюгових подій, створений для взаємодії і являє собою безпечний канал взаємного зв’язку, побудований на основі кеша, служби аутентифікації та середовища виконання.
  • Meta Apes – це мобільна стратегічна гра, запущена на сайдчейні BNB, що оповідає про постапокаліптичний світ, де зникло людство і почалася нова ера, керована мавпами. Геймери можуть не тільки отримувати задоволення від процесу, а й заробляти криптовалюти.
  • Velvet Capital робить сектор децентралізованих фінансів (DeFi) зручнішим та безпечнішим, допомагаючи користувачам автоматично інвестувати в токенізовані портфелі, підтримуючи віртуальні активи в різних проектах та екосистемах і виступаючи в ролі DaaS (DeFi-як-послуга).
  • Gameta дає змогу геймерам брати участь у безлічі міні-ігор на єдиній платформі та заробляти цифрові валюти.

Співзасновниця Binance і глава Binance Labs Йі Хе запевнила, що це дасть змогу компаніям повністю розкрити свій потенціал. Організація підтримує засновників у розвитку продуктів, операціях, створенні спільноти та закриває потреби в капіталі.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!