Binance Labs і Polychain очолили раунд фінансування стартапу ZK Polyhedra Network на $10 млн


21.02.2023
binance-labs-zapustyla-krypto-venchurnyj-fond-na-sumu-500-miljoniv-dolariv

Стартап інфраструктури Web3 Polyhedra Network залучив $10 мільйонів у рамках раунду, ініційованого Binance Labs і Polychain Capital.

У стратегічному раунді також взяли участь Animoca Brands і Dao5, ідеться в повідомленні Polyhedra.

Стартап Polyhedra розробив кілька інфраструктурних пропозицій з використанням технології доказу з нульовим розголошенням (ZK), зокрема рішення моста ZK (zkBridge) для пересилання ресурсів між системами web2 і web3, рішення для децентралізованої ідентифікації ZK (zkDID) та рішення для масштабованості, яке використовує великомасштабну розподілену мережу генерації доказів під назвою ParaPlonk для прискорення згортання ZK.

ZK-Proof – це криптографічний метод, який підтверджує, чи є твердження істинним або хибним, не розкриваючи змісту цього твердження.

Стартап планує інтегруватися з великою кількістю блокчейнів і зробити його більш доступним для розробників за допомогою інструментів API і SDK. Polyhedra також має намір удосконалити свій протокол ParaPlonk, щоб залучити розробників, яким потрібні ефективні та розподілені рішення ZK-згортання, йдеться в повідомленні компанії.

За останні 6 місяців на інфраструктурні проєкти припадало приблизно 20% усіх посівних угод, пише Джон Дантоні, аналітик-дослідник, у січневому звіті про фінансування The Block Research.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *