Binance допоможе Південній Кореї в боротьбі з криптовалютними злочинами


30.05.2023
Південнокорейську чиновницю зловили на крадіжці бюджетні кошти, які вона інвестувала в біткоїн

Південнокорейська поліція почала співпрацювати з провідною криптовалютною біржею Binance для створення системи, що забезпечить швидкий доступ до криптогаманців і заморожування коштів, пов’язаних із кримінальними розслідуваннями. Про це пише Edaily.

Національне поліцейське управління Південної Кореї збирається зустрітися з представниками Binance, а також великих місцевих бірж криптовалют – Upbit, Bithumb, Coinone, Korbit і Gopax, щоб обговорити свої плани. Метою правоохоронців є можливість моніторингу адрес гаманців у режимі реального часу.

Відомо, що найбільша у світі криптовалютна біржа має власну команду, що займається відстеженням і передачею інформації про злочинців у правоохоронні органи. Фактично, Binance проводить навчання багатьох державних установ у боротьбі з криптовалютними злочинами.

Наприкінці 2022 року стало відомо, що південнокорейська поліція і прокуратура збільшили витрати на інструменти для відстеження криптоактивів у чотири рази за рік. Це пов’язано з формуванням спеціалізованих підрозділів для моніторингу криптовалют у поліції по всій країні. Ці підрозділи використовують інструменти для відстеження транзакцій та IP-адрес користувачів.

Минулого року Комісія з фінансових послуг Південної Кореї (FSC) заявила про намір контролювати транзакції з криптоактивами інвесторів на суму понад 100 млн вон ($70 000).

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *