Bank of America пророкує перехід до використання CBDC і стейблкоінів


7:27 PM, 17 Січня 2023
Bank of America: незважаючи на "криптозиму" інвестори продовжують виявляти інтерес до криптовалютів

Згідно зі звітом Bank of America (BoA), цифрові валюти, такі як CBDC і стейблкоїни, є “природною еволюцією грошей і платежів”. Про це пише Coindesk.

У звіті зазначається, що хоча цифрові валюти центральних банків можуть не змінити визначення грошей, вони, ймовірно, змінять спосіб передачі вартості протягом наступних 15 років. Фахівці BoA очікують, що центральні банки країн, що розвиваються, зосередяться на таких перевагах, як підвищення ефективності платежів і фінансова інклюзія.

Однак впровадження CBDC може також включати такі ризики, як конкуренція з банківськими депозитами, втрата монетарного суверенітету та посилення нерівності між країнами. Хоча в деяких країнах впровадження CBDC може не відбутися протягом 10 років і більше, аналітики вважають, що центральні банки повинні впроваджувати ці технологічні досягнення, щоб залишатися актуальними в довгостроковій перспективі. Вони також вважають, що уряди і центральні банки будуть стимулювати інновації в цифрових активах через приватний сектор.

В даний час Китай лідирує у впровадженні CBDC: обсяг транзакцій в цифровому юані досяг $14 млрд і приймається в якості платіжного засобу в 5,6 мільйона торгових точок. Інші країни, такі як Україна, Індія, Нігерія, Казахстан, Туреччина та Європейський Союз, також активно працюють над розробкою власних цифрових державних валют.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!