Автор книги “Багатий тато, бідний тато” знову підтримав біткоїн


18.02.2023
Роберт Кійосакі закликав до купівлі криптовалют на фоні краху економіки

Автор бестселера “Бідний тато, Багатий тато” Роберт Кійосакі знову висловив підтримку флагманській криптовалюті біткоїну (BTC). У твіттері він написав, що є прихильником вливання грошових коштів у цифрове золото, його фізичний аналог і срібло.

За словами американського інвестора, біткоїн найкраще підходить “для нестабільних часів”.

Кійосакі нагадав своїй аудиторії, що завжди вважав інвестування в акції, облігації, взаємні фонди та ETF ризикованим. Він підкреслив, що під час підвищеної нестабільності фінансових ринків, це стало ще більш небезпечним. Відомий мільярдер попередив користувачів, що зараз ціна біткоїна може зростати й падати. Однак, у глобальному сенсі інвестор упевнений у масштабних перспективах цього цифрового активу.

Раніше Кійосакі висловив упевненість, що вартість віртуальної валюти зросте у 20 разів від нинішніх позначок до 2025 року. Він спрогнозував досягнення цін до $500 000. за 1 BTC. Відомий автор підкреслив, що зробив цей висновок не з повітря. За його запевненнями, гряде великий крах усіх провідних ринків і він навіть очікує повторення великої Депресії в США.

За словами, Кійосакі, намагаючись врятувати ситуацію, уряд США друкує мільярди доларів (USD), які інвестор назвав “фальшивими грошима”. Підприємець додав, що вони насправді нічим не забезпечені. Мільярдер стверджував, що в сукупності саме ці 2 фактори і можуть підштовхнути золото до вартості $5000, срібло – до $500, а BTC – до $500 000 у найближчі 2 роки.

На момент написання котирування біткоїна перебували на позначці $24 600. За останню добу вартість активу зросла на 3,11%. Капіталізація цифрової валюти виявилася на позначці $474,76 млрд.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *